InformacjePowiat Puławski

Szkolenia dla przewoźników

To ważne informacje dla osób związanych z biznesem transportowym z naszego regionu. Przedsiębiorcy oraz zarządzający transportem będą mieli okazję wziąć udział w szkoleniu dotyczącym pozyskiwania informacji z Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego.

Ta baza danych umożliwia sprawny przepływ informacji między wszystkimi podmiotami, które biorą udział m.in. w procesie wydawania zezwoleń na wykonywanie zawodu przewoźnika, zmiany i cofania licencji międzynarodowych, wydawania zaświadczeń na przewóz własny czy wielu innych istotnych dla przewoźników zagadnień. Szkolenie jest bezpłatne, jednak warunkiem uczestnictwa jest posiadanie profilu zaufanego ePUAP.

Szkolenia odbędą się 7, 12, 21 oraz 26 kwietnia. Zapisy na poszczególne spotkania kończą się na 2 dni przed danym wydarzeniem. Organizatorzy przewidują, że spotkania szkoleniowe będą trwać około godzinę. Zapisy są prowadzone mailowo pod adresem pomoc.kreptd@gitd.gov.pl. Na podany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie przesłany link do spotkania.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button