Powiat Puławski

Dziecięce Spotkania Teatralne w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza grupy przedszkolne z miasta oraz powiatu puławskiego do udziału w wydarzeniu, dzięki któremu mali artyści będą mogli pokazać pełnię swoich aktorskich umiejętności. Chodzi o Dziecięce Spotkania Teatralne, które odbędą się w puławskiej placówce pod koniec kwietnia.

Wydarzenie ma charakter przeglądu, jego celem jest prezentacja dorobku teatralnego przedszkoli z naszego regionu. Przegląd daje również możliwość wymiany doświadczeń dla nauczycieli przedszkolnych, a dla rodziców jest okazją do zobaczenia efektów pracy artystycznej swoich pociech. Formy teatralne, w których mogą zaprezentować się mali wykonawcy, to między innymi teatr żywego planu, wiązanki słowno-muzyczne czy teatr lalkowy. Każde przedszkole może zgłosić do przeglądu dowolną liczbę uczestników.

Kartę zgłoszenia należy przesłać do 15 kwietnia na adres Młodzieżowego Domu Kultury. Wzór takiej karty można pobrać ze strony internetowej “emdeku”. Dziecięce Spotkania Teatralne zaplanowano na 26 i 27 kwietnia w godz. 9:30-11:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button