InformacjeMiasto Puławy

Koncert charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami |#LPU24.pl

Hotel Prima był miejscem, gdzie odbyło się niezwykłe wydarzenie artystyczne. Koncert Charytatywny na Rzecz Podopiecznych Fundacji Benedyktyński Zakątek, bo o nim właśnie mowa, zgromadził zarówno szeroką publiczność jak i znakomite grono wykonawców.

Na scenie wystąpił zespół muzyczny “Rozśpiewany Zakątek”, zespół teatralny “Aktorzy Amatorzy” tworzony przez wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego i Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz zespoły wokalne „Szwadron” i „Dywizjon”.

 – Podopiecznych mamy coraz więcej, w tym momencie jest to prawie 200 dzieciaków z niepełnosprawnościami- mówi s. Anuarita Tutka, prowadząca Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy. Jak dodaje, celem placówki jest rozbudowanie ogrodu sensorycznego. Angelika Tomasik, prezes Fundacji Benedyktyński Zakątek podkreśliła duże zaangażowanie młodych artystów podczas koncertu charytatywnego.

W programie przewidziano także aukcje dzieł sztuki. Koncert i licytacje to okazja do wsparcia Fundacji Benedyktyński Zakątek w działaniach na rzecz podopiecznych.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button