Informacjewszystkie

Puławskie instytucje odwołują imprezy [VIDEO]

Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz osób przyjeżdżających do nas na duże imprezy kulturalne i sportowe, część z nich nie odbędzie się w planowanym terminie. 

Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych odwołanych przedsięwzięciach. Przedszkola i szkoły stopniowo rezygnują z wycieczek, które miały odbyć się w najbliższym czasie. Szkoła Podstawowa nr 11 wycofała się z organizacji gali wyróżniającej najlepszych uczniów. Podobna sytuacja jest z rekolekcjami wielkopostnymi. W przyszły weekend miał odbyć się Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Pierścień Księżnej Izabeli, który także zostanie przełożony na inny, jeszcze nie określony termin.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK “Dom Chemika”

Przed kilkoma dniami prezydent miasta wystosował pismo do organizatorów wydarzeń kulturalno-sportowych z prośbą o wzmożoną profilaktykę, zaniechanie organizacji imprez lub ograniczenie udziału publiczności. Do prośby tej ustosunkował się także KS Azoty Puławy, który apeluje o pozostanie w domu i oglądanie transmisji najbliższego meczu w telewizji.

Nie jest to komfortowe rozwiązanie dla zagorzałych kibiców klubu, jednak w obliczu już realnego zagrożenia, z pewnością spotka się ze zrozumieniem. Pamiętajmy, żeby dla własnego bezpieczeństwa przede wszystkim często myć ręce i unikać dużych skupisk ludności.

Autorzy: M. Owczarz, M. Strzelecka, Ż. Chmielewska

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button