Informacjewszystkie

Kolejne odwołane imprezy sportowe i kulturalne

W związku z zakazem imprez masowych, zgodnie z rekomendacją rządu oraz władz samorządowych, odwołuje się imprezy sportowe i kulturalne, które miały odbyć się w Puławach. 

Odwołane zostały m.in. Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, które były planowane w terminie 20-22 marca. Nie odbędzie się również I Otwarty Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Nowe terminy tych wydarzeń na razie nie są znane.

Jak wiemy, zamknięto również instytucje kultury w naszym mieście. Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” poinformował o odwołaniu wszelkich zajęć, spotkań i wydarzeń artystycznych do 25 marca z możliwością przedłużenia. Kasa biletowa oraz Centrum Informacji Turystycznej również w tym okresie nie będą funkcjonować.  Oznacza to zatem anulowanie zaplanowanego na niedzielę 22 marca koncertu O.S.T.R. w klubie Lawa. Trwają ustalenia z organizatorami, czy wydarzenie zostanie przełożone na inny termin czy też odwołane. Zwrot pieniędzy za wejściówki na koncert będzie możliwy po otwarciu kasy biletowej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button