Informacjewszystkie

Kolejne odwołane imprezy sportowe i kulturalne

W związku z zakazem imprez masowych, zgodnie z rekomendacją rządu oraz władz samorządowych, odwołuje się imprezy sportowe i kulturalne, które miały odbyć się w Puławach. 

Odwołane zostały m.in. Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, które były planowane w terminie 20-22 marca. Nie odbędzie się również I Otwarty Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Nowe terminy tych wydarzeń na razie nie są znane.

Jak wiemy, zamknięto również instytucje kultury w naszym mieście. Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” poinformował o odwołaniu wszelkich zajęć, spotkań i wydarzeń artystycznych do 25 marca z możliwością przedłużenia. Kasa biletowa oraz Centrum Informacji Turystycznej również w tym okresie nie będą funkcjonować.  Oznacza to zatem anulowanie zaplanowanego na niedzielę 22 marca koncertu O.S.T.R. w klubie Lawa. Trwają ustalenia z organizatorami, czy wydarzenie zostanie przełożone na inny termin czy też odwołane. Zwrot pieniędzy za wejściówki na koncert będzie możliwy po otwarciu kasy biletowej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button