Zwycięstwo Wisły w ostatnim sparingu

Piłkarze puławskiej Wisły mają już za sobą ostatni sparing przed rozpoczynającą się lada moment rundą wiosenną drugoligowych rozgrywek. Ostatnim przeciwnikiem puławian w grze kontrolnej była występująca w 3. lidze Broń Radom.

Wiślacy byli faworytem tego spotkania i bardzo dobrze wywiązali się z tej roli. Puławianie w 18. minucie objęli prowadzenie za sprawą bramki Serba Stefana Ilicia, który niedawno dołączył do drużyny. Około 10 minut później przewagę udało się podwyższyć dzięki trafieniu Błażeja Cyferta. W drugiej połowie wynik spotkania trzecim golem dla wiślaków ustalił Bartłomiej Bartosiak. Radomianie nie byli w stanie odpowiedzieć na dobrą grę Wisły. Puławianie wygrali więc 3:0. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach trener skorzystał z szerokiego wachlarza zawodników, często rotując składem. Teraz przed wiślakami ostatni mikrocykl treningowy, a już w najbliższą niedzielę – powrót do ligowej rywalizacji. Puławianie podejmą na własnym stadionie o godz. 17:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Wisła Puławy – Broń Radom 3:0 (2:0)

Bramki: Ilić 18, Cyfert 29, Bartosiak 70

Wisła: Socha – Flak (46 Kuban, 68 Flak), Cyfert, Bracik, Cheba, Kona (46 Lisowski), Puton (46 Kondracki), Daniel (68 Puton), Ilić (58 Drozdowicz), Banach (46 Bartosiak), Paluchowski (58 Ednilson)