Sport

I Turniej Siatkówki Plażowej

Turnieje Piłki Siatkowej Plażowej to sezonowa rozrywka, która co roku cieszy się w Puławach popularnością. Zawody rozgrywane na plaży przy Marinie przyciągają okolicznych miłośników tego sportu.

Do pierwszej w tym roku edycji zawodów zgłosiło się 10 par, które rozgrywały mecze w kategoriach drużyn męskich i drużyn kobiecych z 1 parą mieszaną. W turnieju mężczyzn pierwsze miejsce zajęli Piotr Jaskowski i Arkadiusz Jeżewski z Dęblina. Kolejne miejsca na podium wywalczyli puławianie w parach Rafał Karolik z Mateuszem Agdanem oraz Maks Tarach i Kacper Gołębiowski.

W kategorii kobiet i par mieszanych pierwsze miejsce zajęła właśnie para mieszana z Puław – Kaja Patkowska i Adrian Dudkowski. Drugie miejsce przypadło Annie Bochyńskiej i Katarzynie Dębowczyk z Lublina. Brąz również zdobyły lublinianki – Joanna Pawlik i Katarzyna Tymińska. Kolejna szansa na zwycięstwo w turnieju siatkówki plażowej nadarzy się jeszcze w tym miesiącu. 24 lipca, również na plaży przy Marinie, zaplanowano 2 edycję turnieju.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button