Sportwszystkie

Michał Jurecki zagra w Azotach w nowym sezonie!

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, kibice Azotów dostali fantastyczną wiadomość. Od nowego sezonu barw Azotów Puławy będzie bronił Michał Jurecki.

Fanom piłki ręcznej tego zawodnika nie trzeba specjalnie przedstawiać, przypomnijmy, że gra na lewym rozegraniu, urodził się w 1985 roku i mierzy 198 cm. Michał Jurecki jest wielokrotnym reprezentantem Polski. Z orzełkiem na piersi rozegrał blisko 200 meczów zdobywając 547 goli. Jest wicemistrzem świata z 2007 i brązowym medalistą z 2009 i 2015 roku. Jako zawodnik Vive Kielce wygrał Ligę Mistrzów i siedmiokrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Jest wychowankiem Tęczy Kościan. W swojej karierze występował także w Chrobrym Głogów oraz niemieckich klubach – HSV Hamburg i Lübbecke, [czyt. Libeke] a ostatnio grał w występującym w Bundeslidze zespole Flensburga.

Jak mówi Prezes Azotów Jerzy Witaszek, Michał Jurecki znalazł się na liście nowego trenera puławian Larsa Walthera i był to jeden z dwóch graczy, których widziałby w swoim zespole duński szkoleniowiec. Są transfery do Azotów, ale także odejścia. Prawdopodobnie od następnego sezonu w puławskim zespole nie zobaczymy już Pawła Grzelaka, Bartosza Kowalczyka i Pawła Podsiadły.

Autor: P. Nowosadzki

Foto: sport.dziennik.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button