Sport

Nagrody Starosty dla sportowców 2019 – trwa nabór wniosków

Wciąż można składać wnioski do Starosty Puławskiego o przyznanie nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe w minionym roku. Termin upływa 31 marca. 

Nagrodzeni mogą zostać zawodnicy, trenerzy, jak również osoby propagujące rozwój kultury fizycznej czy organizujące zawody sportowe. Brane pod uwagę będą wyniki z Mistrzostw Świata i Europy, a także czempionatu krajowego zarówno w konkurencjach olimpijskich jak i nieolimpijskich. Nagrodzone mogą być osoby, zamieszkujące powiat puławski, jak i reprezentujące kluby oraz inne podmioty na terenie naszego powiatu. Swoich kandydatów mogą zgłaszać m.in. kluby sportowe, stowarzyszenia i inne podmioty zajmujące się krzewieniem kultury fizycznej czy dyrektorzy szkół, do których zawodnicy uczęszczają.

Wnioski oraz wszelkie konieczne dokumenty i informacje są dostępne na stronie pulawy.powiat.pl. Z uwagi na stan epidemii w Polsce zaleca się dokonywanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adresy: promocja@pulawy.powiat.pl oraz starostwo@pulawy.powiat.pl lub korzystając z platformy e-PUAP.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button