Informacje

Konkurs „Ekolubelskie 2020”

To propozycja skierowana dla rolników, prowadzących gospodarstwa ekologiczne. Urząd Marszałkowski w Lublinie ogłosił konkurs „Ekolubelskie 2020”. Zwycięzca otrzyma tytuł „Ekorolnika 2020”.

Udział w rywalizacji mogą wziąć zarówno rolnicy posiadający aktualny certyfikat, producenci produktów ekologicznych, przedsiębiorcy rolni czy producenci i sprzedawcy płodów rolnych. Celem konkursu jest promocja gospodarstw ekologicznych, szerzenie dobrych praktyk i wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

Ze względu na stan epidemii konkurs będzie się odbywał bez wizytacji gospodarstw, dlatego niezbędna jest szeroka dokumentacja wyników i sukcesów związanych z ich utrzymywaniem. Dodatkowo punktowane będą zgłoszenia z załączonymi filmami, promującymi gospodarstwo. Do konkursu mogą zgłaszać się sami rolnicy, swoje kandydatury mogą też wytypować różne instytucje, związki i zrzeszenia rolnicze, a także samorządy powiatowe i gminne.

Zgłoszeń należy dokonywać do 27 lipca na adres lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego z dopiskiem „Ekolubelskie 2020”, decyduje data wpływu zgłoszenia do urzędu. Regulamin, formularz oraz wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.lubelskie.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button