Informacje

Konkurs „Ekolubelskie 2020”

To propozycja skierowana dla rolników, prowadzących gospodarstwa ekologiczne. Urząd Marszałkowski w Lublinie ogłosił konkurs „Ekolubelskie 2020”. Zwycięzca otrzyma tytuł „Ekorolnika 2020”.

Udział w rywalizacji mogą wziąć zarówno rolnicy posiadający aktualny certyfikat, producenci produktów ekologicznych, przedsiębiorcy rolni czy producenci i sprzedawcy płodów rolnych. Celem konkursu jest promocja gospodarstw ekologicznych, szerzenie dobrych praktyk i wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

Ze względu na stan epidemii konkurs będzie się odbywał bez wizytacji gospodarstw, dlatego niezbędna jest szeroka dokumentacja wyników i sukcesów związanych z ich utrzymywaniem. Dodatkowo punktowane będą zgłoszenia z załączonymi filmami, promującymi gospodarstwo. Do konkursu mogą zgłaszać się sami rolnicy, swoje kandydatury mogą też wytypować różne instytucje, związki i zrzeszenia rolnicze, a także samorządy powiatowe i gminne.

Zgłoszeń należy dokonywać do 27 lipca na adres lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego z dopiskiem „Ekolubelskie 2020”, decyduje data wpływu zgłoszenia do urzędu. Regulamin, formularz oraz wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.lubelskie.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button