Sport

Wisła znów zwycięska

Kolejny mecz kontrolny piłkarzy Wisły Puławy zakończył się dla nich pomyślnie. Tym razem puławianie zmierzyli się z zaprzyjaźnionym Powiślakiem Końskowola.

Po ostatniej wygranej z Mazurem Karczew, w środowym meczu trener Mariusz Pawlak pozwolił sobie w pojedynku z Powiślakiem na jeszcze większą rotację składem. Na boisku pojawiło się aż 9 młodzieżowców.

Co ciekawe, wszystkie bramki w meczu Wisły z Powiślakiem padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył już w 6. minucie Rafał Kiczuk. Prawie kwadrans później gracze z Końskowoli dość nieoczekiwanie doprowadzili do wyrównania, autorem tego gola był Jakub Pryliński. Zaledwie 2 minuty później puławianie z powrotem objęli prowadzenie po bramce Krystiana Putona. W 39. minucie wynik ustalił jeden z najnowszych nabytków Wisły, Emil Drozdowicz.

WISŁA PUŁAWY – POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 3:1 (3:1)

Bramki: Kiczuk 6, Puton K. 19, Drozdowicz 39 – Pryliński 17

Wisła: Kołotyło (46 zaw. testowany) – Cheba (46 Plewka), Kiczuk, Pielach (46 Łuczkowski), Pigiel (46 Zając), Konc (30 zaw. testowany II; 60 Ruciński), Piotrowski (46 Skałecki), Puton K. (46 Puton W.), Kacprzycki (46 Bartosiak; 75 Cheba), Brągiel, Drozdowicz (46 Paluchowski)

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button