Informacjewszystkie

Wydział Komunikacji Dróg zmienia zasady obsługi [VIDEO]

Od poniedziałku, 27 kwietnia zmianie ulegają zasady obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji Dróg.

Rejestracja pojazdów będzie możliwa jedynie po wcześniejszej internetowej rejestracji wizyty na stronie https://kolejka.pulawy.powiat.pl/. Dla osób starszych, które nie posiadają dostępu do Internetu, istnieje możliwość telefonicznego umówienia wizyty pod nr 81 886 11 80. Jedna osoba w danym dniu może zarezerwować sobie załatwienie maksymalnie trzech spraw. Obsługa odbywać się będzie w bocznym wejściu do budynku od strony al. Królewskiej. WKD zwraca się z prośbą o przychodzenie z wypełnionymi wnioskami. Odpowiednie formularze są dostępne na stronie Starostwa. Opłata za rejestrację może być wnoszona jedynie poprzez kartę płatniczą.

Wydawanie dowodów rejestracyjnych będzie się zaś odbywać bez konieczności internetowej rezerwacji kolejki,  w tej sprawie interesanci będą obsługiwani w wejściu bocznym od strony ul. Głębokiej. Aby załatwić wszelkie kwestie, związane z prawem jazdy, należy wcześniej zadzwonić pod nr tel. 81 886 11 24, wtedy ewentualnie można umówić się na wizytę, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Danuta Smaga – Starosta Puławski

Starostwo apeluje o zachowywanie zasad bezpieczeństwa i jednocześnie przypomina, że większość spraw jest obecnie załatwianych bez osobistej obsługi klienta.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button