Powiat PuławskiSport

Sportowcy nagrodzeni przez Starostę

Jak co roku, Zarząd Powiatu Puławskiego przyznał nagrody najlepszym sportowcom i trenerom z naszego regionu. Wyróżnione zostały także szkoły.

Nagrody finansowe rozdysponowano dla 83 osób w łącznej kwocie 34 tysięcy złotych. Zdecydowano o nagrodzeniu m.in. zawodników i trenerów z różnych sekcji klubu Wisła Puławy, wyróżnieni zostali pływacy, lekkoatleci i sztangiści. Laureaci nagród Starosty Puławskiego to również takie zespoły jak Pogoń Puławy, Mayday Team czy ULKS Andros.

Okolicznościowe dyplomy otrzymały również szkoły, które rywalizowały ze sobą na szczeblu powiatu w ramach igrzysk dzieci, młodzieży oraz licealiady. W kategorii klasy IV-VI najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa Nr 11. W klasach VII-VIII, czyli w Igrzyskach Młodzieży triumfowała Szkoła Podstawowa Nr 9, natomiast w rywalizacji liceów bezkonkurencyjne okazało się puławskie III Liceum Ogólnokształcące.

Ze względu na obecną sytuację, tradycyjna gala z udziałem laureatów nie odbędzie się, a sportowcy otrzymają podpisane przez starostę dyplomy drogą pocztową.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button