wszystkie

Konkursy ofert Zarządu Powiatu |#LPU24.pl

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na wsparcie zadań publicznych w przyszłym roku. Dotyczą one trzech obszarów: kultury, sportu oraz turystyki.

W przypadku dwóch pierwszych dofinansowanie dla organizacji trzeciego sektora ma wynieść 60 tysięcy złotych. W wydatkach na kulturę zaplanowano dotację dla organizowanych koncertów, wystaw, prezentacji, festiwali kulturalnych czy niekomercyjnej działalności wydawniczej.

Dofinansowanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej ma objąć organizację różnego rodzaju zawodów sportowych, w tym zarówno tych w ramach rywalizacji międzyszkolnej jak i ogólnodostępnych czy skierowanych do osób niepełnosprawnych.

15-tysięczna dotacja ma trafić na cele turystyczne a konkretnie dla podmiotów organizujących rajdy, zloty, spływy i inne wycieczki krajoznawcze, jak również na niekomercyjną działalność wydawniczą dotyczącą turystyki.

Podmioty chętne do wzięcia udziału w konkursie ofert, mają czas na złożenie swoich propozycji zadania publicznego do 12 stycznia.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button