wszystkie

Debata o oświacie przełożona

Zaplanowana na wtorek 8 lutego druga część debaty, poświęcona puławskiej edukacji, nie odbędzie się. Urząd Miasta informuje, że powodem przełożenia dyskusji na inny termin, jest zła sytuacja pandemiczna.

Spotkanie miało dotyczyć szans i zagrożeń, stojących przed puławskimi szkołami. Przypomnijmy, że pierwsza część debaty była spotkaniem ekspertów, w którym uczestniczyli Lubelska Kurator Oświaty Teresa Misiuk, dr Wiesław Poleszak z Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, dr Wioletta Kozak z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz przedstawiciele Urzędu Miasta. Druga część dyskusji o edukacji miała być okazją do zabrania głosu przez mieszkańców Puław, którzy chcieliby wypowiedzieć się w kwestiach dotyczących edukacji. Puławianie mieli też możliwość wysłania swoich pytań do prezydenta miasta.

Nowy termin drugiej części debaty zatytułowanej “Perspektywy puławskiej oświaty – szanse i zagrożenia” nie jest jeszcze znany, warunkiem jej zorganizowania jest bowiem polepszenie się sytuacji pandemicznej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button