Miasto Puławy

Sesje Rady Powiatu i Miasta przed nami |#LPU24.pl

W najbliższych dniach radni powiatowi oraz miejscy spotkają się na swoich ostatnich sesjach w tym roku. Głównymi tematami ich spotkań będzie kwestia budżetów a także zatwierdzenia planów pracy na rok przyszły.

Pierwsi swoją sesję odbędą radni powiatowi, zaplanowano ją w środę 20 grudnia o godz. 14:00. Miejscem obrad będzie tradycyjnie Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego. Radni przyjmą uchwałę budżetową a także zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Obrady będzie można śledzić za pośrednictwem strony pulawy.powiat.pl.

Dzień później, w czwartek 21 grudnia na swojej sesji zbiorą się radni miejscy. Oni także zajmą się budżetem, zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2023-27, wśród planowanych punktów znajdą się też m.in. uchwalenie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na dwa najbliższe lata, jak również zatwierdzenie ramowego planu pracy Rady na 2024 rok. Obrady będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu esesja.tv, początek w czwartek od 15:30.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button