InformacjeMiasto Puławy

Konferencja PiS w Puławach

Prekampania wyborcza ruszyła na dobre, w poniedziałkowe popołudnie parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z 14. okręgu wyborczego zgodnie z przekazem konwencji partii, która odbyła się w weekend w Bogatyni na Dolnym Śląsku, zwołali konferencję prasową.

Podczas spotkania w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach Sławomir Skwarek, Krzysztof Szulowski, Krzysztof Głuchowski, Stanisław Gogacz i Leszek Kowalczyk przedstawili najważniejsze i najbardziej aktualne ich zdaniem sprawy dotyczące wszystkich Polaków. Dostało się czego należało się spodziewać opozycji, którą określono jako połączoną nienawiścią i negatywnymi emocjami w przeciwieństwie do PiS, które jednoczy się wokół spraw ważnych dla Polski i wszystkich obywateli bez względu na barwy partyjne. Mówiono o zagrożeniu bezpieczeństwa energetycznego w kontekście problemów z kompleksem energetycznym w Turowie.

Parlamentarzyści PiS podkreślali także, że Polska staje przed wyborem suwerenność albo uległość. Podczas konferencji mówiono także o bezrobociu, które jak twierdzą parlamentarzyści partii rządzącej jest w tej chwili rekordowo niskie, mówiono także o zagrożeniu przymusową migracją i bezpieczeństwie na granicy z Białorusią.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button