InformacjeMiasto Puławy

Puławski sztab WOŚP czeka na wolontariuszy

Trwają przygotowania do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas każdego wydarzenia tego typu nieodzowna jest pomoc wolontariuszy, dlatego puławski sztab WOŚP przypomina o możliwości zgłaszania chęci zbierania datków na rzecz Orkiestry.

Wolontariuszem może zostać osoba pełnoletnia lub dziecko za zgodą opiekuna prawnego. Kwestować można na trzy sposoby: tradycyjnie, do puszki, internetowo, poprzez eSkarbonkę bądź łącząc obie te formy. Rejestracja osób chcących aktywnie włączyć się w styczniową zbiórkę trwa poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Zgłoszenia wolontariuszy potrwają do 31 grudnia bądź do wyczerpania liczby miejsc.

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Do zbiorowego pomagania tradycyjnie dołączą także puławskie placówki oświatowe, w tym roku do organizowanej w ramach finału WOŚP akcji “Złota klasa, szkoła i przedszkole” zgłosiło się 10 puławskich placówek. Nie zabraknie również biegu pod hasłem “Policz się z cukrzycą”. Osoby, które są zainteresowane aktywnym uczestnictwem w finale WOŚP oraz pomaganiem innym, powinny śledzić Facebookowy profil puławskiego sztabu, gdzie pojawiają się najbardziej aktualne informacje dotyczące tego wydarzenia.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button