Powiat Puławski

40. sesja Rady Powiatu przed nami

W najbliższą środę o godz. 14:00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się 40. sesja Rady Powiatu Puławskiego.

Wśród wielu punktów, którymi zajmą się radni jest m.in. sprawozdanie roczne z działań podejmowanych na terenie powiatu puławskiego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne – Wody Polskie. Radni zapoznają się także z informacją o przebiegu wykonania budżetu Powiatu za pierwsze półrocze bieżącego roku. Prawdopodobnie zostanie także podjęta uchwała w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie przez Powiat Puławski Stowarzyszenia Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego. Kolejny z zaplanowanych punktów dotyczy zmian w uchwale dotyczącej wysokości stawek i szczegółowych warunków wypłacania wynagrodzenia oraz dodatków dla nauczycieli w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat.

Tak jak zazwyczaj członkowie Rady będą mieli okazję do złożenia interpelacji i zapytań, natomiast Starosta Puławski przedstawi sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu od ostatniej sesji. Obrady radnych powiatowych można będzie śledzić na żywo za pośrednictwem strony internetowej pulawy.powiat.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button