InformacjePowiat Puławski

Konkurs na nowego dyrektora MDK

Starostwo Powiatowe w Puławach ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury. Funkcja ta pozostaje nieobsadzona już od października, od śmierci poprzedniego dyrektora placówki, Mariusza Oleśkiewicza.

Wymagania stawiane przed kandydatami to między innymi posiadane wykształcenie wyższe oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w młodzieżowym domu kultury. Osoba ubiegająca się o stanowisko dyrektora MDK powinna też posiadać co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku nauczyciela lub wykładowcy akademickiego a także studia lub kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania placówką oświatową. Do konkursu może również przystapić osoba nie będąca nauczycielem, jednym z warunków do spełnienia w takim przypadku jest jednak co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat naboru na stanowisko dyrektora w MDK dostępne są na stronie internetowej starostwa Powiatowego w Puławach. Chętni do złożenia ofert muszą zdążyć to zrobić do 7 maja, w Kancelarii Ogólnej Starostwa w dni robocze w godz. 7:00-15:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button