Miasto Puławy

Spotkanie z Włodkiem Pawlikiem w Puławach

Już w czwartek puławianie będą mieli okazję spotkać jednego z najwybitniejszych współczesnych muzyków jazzowych – Włodka Pawlika.

Przypomnijmy, że bohater czwartkowego spotkania ma na swoim koncie prestiżową nagrodę Grammy za płytę “Night in Calisia”. Oprócz wielu utworów jazzowych w licznym dorobku Włodka Pawlika znajdują się liczne ścieżki dźwiękowe do filmów fabularnych i dokumentalnych m.in. do filmów “Rewers” czy “Pora umierać”, utwory na orkiestrę kameralną i symfoniczną, muzyka baletowa a także muzyka do spektakli teatralnych czy słuchowisk radiowych.

Spotkanie z wybitnym muzykiem odbędzie się już w najbliższy czwartek o godz. 16:30 w I LO im. księcia Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach. Wstęp jest wolny, będzie to zatem niezwykła okazja do zobaczenia na żywo wybitnego muzyka. Co więcej 5 sierpnia, a więc w piątek, Włodek Pawlik wystąpi w Puławach także z koncertem, ten odbędzie się w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach. Wydarzenie odbędzie się w ramach 7. Międzynarodowego Festiwalu “Spotkanie z Mistrzem” odbywającego się w Puławach.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button