Miasto Puławy

Można korzystać z obiektów MOSiR

Sport i turystyka to dziedziny, którym obostrzenia związane z epidemią koronawirusa dały się mocno we znaki. Na szczęście jest szansa na powolny powrót do normalności.

W związku z drugim etapem łagodzenia restrykcji otwarte zostały puławskie obiekty MOSiR. Sportowcy mogą już korzystać ze stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego przy ul. Hanke-Bosaka, jak również z obiektu przy ul. Kaniowczyków. Otwarte zostały także Puławskie Korty Tenisowe. Korzystanie z obiektów sportowych musi się jednak odbywać przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa. Na stadionie może przebywać zaledwie kilka osób, podobnie na korcie tenisowym. Zaleca się częstą dezynfekcję rąk i utrzymanie dystansu w miarę możliwości.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powrotem dostępny dla gości jest również hotel Olimpic. Tu również zachowane muszą być ścisłe reguły bezpieczeństwa sanitarnego, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów m.in. liczba gości nie może przekraczać liczby dostępnych pokoi pomnożonej przez dwa, wyłączone z użytkowania są pomieszczenia, w których mogą tworzyć się większe skupiska ludzi. Wprowadzony został także zakaz przebywania w hotelu osób tam nie zakwaterowanych. W miarę możliwości zalecane jest także zachowywanie społecznego dystansu 2 metrów.

Autor: P. Skibniewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button