InformacjeMiasto Puławy

Dom Chemika zaprasza na uroczyste otwarcie [VIDEO]

Budynek Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” możemy od jakiegoś czasu oglądać z zewnątrz. Co niektórzy mieli okazję obejrzeć nowe wnętrza podczas zorganizowanego na początku maja Photo Day.

Jednak do tej pory, ze względu na trwającą pandemię większość mieszkańców Puław nie miała okazji uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez POK. Aby uczcić zakończenie ciągnącego się od 2018 roku remontu w środę 9 czerwca o godz. 16:00 odbędzie się uroczyste oficjalne otwarcie, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Puław.

– Rozpoczynamy uroczystość przed Domem Chemika, na placu, a kończymy w sali widowiskowej, gdzie będziemy chcieli Państwu zaprezentować nasze grupy artystyczne, które w czasie modernizacji przygotowywały się do tego, aby to otwarcie było godne ośrodka na miarę standardów europejskich – tłumaczy Zbigniew Śliwiński, dyrektor Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Dyrektor puławskiej instytucji zaprosił wszystkich mieszkańców miasta do udziału w uroczystym otwarciu budynku i jego zwiedzaniu.

Zbigniew ŚliwińskiDyrektor POK “Dom Chemika”

Pracownicy Domu Chemika zapowiadają, że w planach są kolejne atrakcje oraz imprezy, które będą odbywały się już w nowych warunkach.

Autor: A. Koter

Foto: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button