InformacjeLPU24Miasto PuławyPOLECAMYPowiat Puławski
Popularne

Budowa Karuzeli w Puławach zbliża się do końca. Otwarcie obiektu już w kwietniu.

Przy ul. Dęblińskiej 18 E, przy Leroy Merlin, powoli dobiega końca budowa Parku Handlowego Karuzela. – Wszystkie lokale zostały już wynajęte, na obecnym etapie trwają prace wykończeniowe i zatowarowanie.

Po tym, jak w Puławach działalność zakończyło TESCO, działkę przy ul. Dęblińskiej przejęło przedsiębiorstwo Karuzela Holding Sp. z o.o., które w Polsce wybudowało już kilka parków i galerii handlowych. Te działają w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni i Ełku. I to właśnie w Puławach firma postanowiła stworzyć kolejny taki obiekt, który od galerii handlowej w takim wydaniu, w jakim w mieście mamy chociażby w postaci Galerii Zielonej, różni się tym, że do każdego sklepu prowadzi osobne wejście z parkingu.

Jak podkreślają przedstawiciele inwestora to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza w czasie pandemii, kiedy duże obiekty handlowe były zamykane.

Budowa parku handlowego w Puławach, będącego wspólną inwestycją Karuzela Holding i Mitiska REIM, ruszyła w ubiegłym roku, pod koniec wakacji. Prace budowlane realizuje firma Strabag.

Strabag, prowadzi ostatnie prace budowlane do otwarcia parku handlowego Karuzela w Puławach. Roboty posuwają się zgodnie z harmonogramem a otwarcie przewidziane jest na koniec kwietnia. W obiekcie, na powierzchni 14.000 mkw. znajdzie się 20 sklepów wiodących marek oraz parking na ponad 500 samochodów. Wszystkie lokale zostały już wynajęte i na obecnym etapie trwają prace wykończeniowe i zatowarowanie.

W Karuzeli Klienci znajdą wiele sklepów, które już mają swoje lokale w Puławach, ale również te, które wchodzą dopiero na ten rynek jak sklep spożywczy Netto, dyskonty – Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi, sklep z modą Diverse, czy sklep zoologiczny Kakadu. Pracę w Karuzeli znajdzie ponad 150 osób.
Już jakiś czas temu na portalach z ogłoszeniami o pracę pojawiły się i stale są dostępne oferty zatrudnienia w punktach handlowych, zlokalizowanych w nowym parku handlowym.

Artykuł powstał we współpracy z Parkiem Handlowym Karuzela w Puławach

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button