Miasto Puławy

Koncert dzieci z Bojarki już dziś

Już dziś, w poniedziałek 8 sierpnia w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” odbędzie się koncert, w którym wystąpią dzieci z Bojarki – miasta partnerskiego Puław z Ukrainy.

Przez ostatnie dni ponad sześćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży z Bojarki przebywała na wypoczynku w Puławach, uczestnicząc w wakacyjnych zajęciach przygotowanych przez “Dom Chemika”, zwiedzając nasze miasto czy korzystając z innych okolicznych atrakcji. Zapewnienie wypoczynku dzieciom było możliwe dzięki dobrowolnym wpłatom puławian oraz pomocy naszego miasta partnerskiego Douai z Francji jak również środkom z budżetu Miasta. Dzięki temu młodzi mieszkańcy Bojarki mogli choć na chwilę zapomnieć o otaczającej ich wojennej rzeczywistości.

W ramach podziękowania za okazane wsparcia na zakończenie swojego pobytu w Puławach dzieci z Bojarki zaprezentują przygotowane przez siebie pokazy taneczno-wokalne w koncercie zaplanowanym w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Początek o godz. 18:00, wstęp jest bezpłatny.

Plakat organizatora

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button