InformacjePowiat PuławskiPuławy

Opis gruntów w gminie Puławy – będzie można zgłaszać uwagi

Ważne informacje dla mieszkańców gminy Puławy, gdzie przez ostatnie miesiące prowadzone były pomiary geodezyjne. Działania geodetów zaowocowały stworzeniem projektu opisu ewidencji gruntów i budynków na tym obszarze. Starostwo Powiatowe w Puławach poinformowało, że dokument ten już niebawem zostanie wyłożony do wglądu mieszkańców gminy.

Nowy opis ewidencji gruntów i budynków będzie dostępny w siedzibie Starostwa przy al. Królewskiej 19 w sali nr 102 w dniach od 4 do 24 sierpnia w godz. od 8:00 do 14:00. W tym okresie, każdy kto ma wątpliwości co do zawartych w projekcie danych, na przykład co do wytyczonych przez geodetów granic własnej działki, może zgłaszać swoje uwagi. O ich pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu będzie decydować upoważniony pracownik Starostwa Powiatowego przy udziale przedstawiciela wykonawcy prac geodezyjnych. Ma na to czas do 15 dni roboczych po upłynięciu terminu wyłożenia projektu do wglądu.

Swoje zarzuty do dokumentu można składać jeszcze 30 dni po jego ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego. O ich uwzględnieniu lub odrzuceniu rozstrzygnie Starosta w drodze decyzji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button