Kazimierz DolnyMiasto Puławy

Bieg Szlak Trafi – ostatnia szansa na zapisy

Już 7 sierpnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia “Bieg Szlak Trafi” organizowanego przez fundację Ruszaj na Szlak. Jeszcze przez kilka dni chętni biegacze mogą zgłaszać się do udziału w tym wydarzeniu.

“Bieg Szlak Trafi” wraca do turystycznego kalendarza po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. W tym roku w ramach imprezy biegacze wystartują na trzech dystansach, będą musieli pokonać odległości 7, 21 lub 40 kilometrów. Bieg ma charakter górsko-przełajowy, trasy wyścigu prowadzą zarówno przez drogi utwardzone, jak i leśne ścieżki czy malownicze wąwozy. Najkrótszy dystans został już obsadzony, wciąż natomiast można się zapisywać na dłuższe trasy. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest ukończone 18 lat, prawidłowe wypełnienie formularza na stronie biegszlaktrafi.pl oraz uiszczenie opłaty startowej. Ci, którzy chcieliby jeszcze sprawdzić swoje siły na dłuższych dystansach biegu, powinni się pospieszyć, gdyż termin rejestracji mija w najbliższą niedzielę. W dniu imprezy należy zabrać ze sobą dowód tożsamości, który trzeba będzie okazać w biurze zawodów.

Celem wydarzenia jest popularyzacja biegów masowych jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu jak również promocja szlaków turystycznych Kazimierskiego Parku Krajobrazowego i innych malowniczych miejsc w naszej okolicy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button