Miasto Puławy

Kino samochodowe już w ten weekend w Puławach

Puławskie Kino Samochodowe powraca. Już w najbliższy weekend parking Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego zapełni się autami miłośników kina.

Seanse filmowe zaplanowano w piątek i sobotę od godz. 21:00. Pierwszego dnia zadowoleni powinni być widzowie, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji podczas oglądania filmów. Zaplanowano bowiem projekcje thrillera science-fiction “Siedem sióstr” oraz dramatu “41 dni nadziei”. W sobotę wyświetlone zostaną zaś propozycje filmowe z nieco lżejszego repertuaru, puławianie będą mieli okazję obejrzeć amerykańsko-brytyjską komedię “Królowe życia” oraz film science-fiction “Między nami kosmos”.

Wstęp na parking Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansów, osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu powinny zjawić się co najmniej 15 minut przed startem emisji. Uczestnictwo w seansie możliwe jest tylko z samochodu osobowego. Przed wjazdem na teren PPNT uczestnicy za ich zgodą będą poddawani bezdotykowemu mierzeniu temperatury. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button