InformacjeMiasto Puławy

Graffiti ozdobi skatepark – konkurs na wykonawcę

Deskorolkowcy, użytkownicy rowerów BMX czy inni miłośnicy jazd ekstremalnych od niemal dwóch tygodni mogą korzystać ze świeżo wybudowanego skateparku. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił właśnie konkurs na graffiti, które ma ozdobić to miejsce.

Malunki mają powstać na betonowych ściankach oraz słupach znajdujących się na terenie skateparku przy ul. Niemcewicza. W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne lub grupy z terenu Puław lub okolic. Uczestnicy konkursu muszą mieć ukończone 14 lat. Aby zgłosić swój pomysł, należy wypełnić dostępny na stronie internetowej puławskiego MOSiR-u formularz i umieścić w nim wstępny projekt graffiti wraz z podaniem rozmiarów i kolorów. Każdy uczestnik konkursu może zaproponować 2 projekty oraz dołączyć maksymalnie 10 zdjęć przedstawiających prace wykonane wcześniej.

Propozycje graffiti można zgłaszać do 31 lipca do godz. 12:00 na adres mailowy biuro@mosir.pulawy.pl, pocztą tradycyjną lub osobiście w sekretariacie MOSiR-u. Zwycięski projekt ma być gotowy do 20 sierpnia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button