InformacjeMiasto Puławy

Kiermasz Bożonarodzeniowy Klubu Twórców Ludowych [VIDEO]

W Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” jak co roku odbędzie się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Ręcznie wykonane ozdoby, które można będzie kupić przy tej okazji, to prawdziwe dzieła sztuki.

Artyści z Klubu Twórców Ludowych, bo to oni są autorami prezentowanych ozdób, wkładają ogrom cierpliwości i serca w swoją pracę.

Na organizowany przez KTL kiermasz, który odbędzie się w dniach 11, 12 i 13 grudnia od godz. 10:00 do 18:00 serdecznie zaprasza Zbigniew Śliwiński, dyrektor POK “Dom Chemika” w Puławach. Jak mówi, już niebawem będziemy rozglądać się za świątecznymi ozdobami, a kiermasz Klubu Twórców Ludowych jest dobrą okazją, by zaopatrzyć się w przepiękne przedmioty związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Zbigniew Śliwiński dyrektor POK “Dom Chemika”

Na kiermaszu będzie można zakupić m.in. własnoręcznie dekorowane bombki, ozdoby wykonane na szydełku i ze słomy, kartki świąteczne, stroiki, świeczniki, figurki z masy solnej i wiele innych wyjątkowych przedmiotów. Wszystkie wykonane z dbałością o szczegóły, mogą stanowić zarówno elementy świątecznego wystroju, jak też stać się podarunkiem dla naszych bliskich.

autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button