Powiat Puławski

Powiat wyróżnił najaktywniejszych rowerzystów [VIDEO]

Władze powiatu postanowiły uhonorować najbardziej zaangażowanych w akcję Rowerowa Stolica Polski rowerzystów. Gratulacje i symboliczne upominki otrzymało 3 mężczyzn i 3 kobiety, którzy wyjeździli najwięcej kilometrów dla naszego miasta.

Co ciekawe, pierwsze miejsce wśród wszystkich “kręcących” dla Puław zajął nie miejscowy sportowiec, a mieszkaniec Lublina, który wyjeździł dla naszego miasta 4754 km.

Bartłomiej Kurys opowiada, że do kręcenia kilometrów dla Puław namówił go jego kolega Andrzej Walasik. Jak mówi, rower to jego pasja. Podczas rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski najtrudniejszy był dla niego trzeci tydzień z powodu pogody. Bartłomiej Kurys lubi jeździć na trasy o długości 200-300 kilometrów, przede wszystkim na zachód od Lublina.

Bartłomiej Kurys zajął 1. miejsce wśród rowerzystów kręcących dla Puław

Pozostali wyróżnieni to Dariusz Leonarcik, Robert Kłopot, Bożena Grzeszczyk, Agnieszka Leonarcik i Beata Topolewska.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button