InformacjeMiasto Puławy

Przyjazna Łapa prosi o pomoc

Zwykle to oni pomagają, tym razem sami potrzebują pomocy. Fundacja Po Ludzku dla Zwierząt – Przyjazna Łapa, jak wiele tego typu organizacji w obecnym czasie, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

W dużej mierze działania Fundacji polegają na interwencjach w sytuacjach, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Często takie czworonogi potrzebują natychmiastowej opieki weterynaryjnej, która, rzecz jasna, kosztuje. W poście opublikowanym na portalu społecznościowym Facebook przedstawicielki Fundacji piszą, że nie stać ich na opłacenie zaległych faktur, a telefonów ze zgłoszeniami nowych interwencji wciąż przybywa. Sytuacji nie ułatwia także trwająca pandemia.

Dlatego też Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa apeluje do wszystkich tych, którzy chcieliby i mogą jej pomóc, o wsparcie finansowe. Za pośrednictwem portalu ratujemyzwierzaki.pl można zdecydować się zarówno na wsparcie jednorazowe jak i comiesięczne na rzecz Fundacji, można również szerzej zapoznać się z jej działalnością. Link dostępny tutaj: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przyjaznalapa

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button