InformacjeMiasto Puławy

Rok szkolny coraz bliżej [VIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim początek roku szkolnego. Wszystko wskazuje na to, że nie odbędą się tradycyjne apele i uroczystości, a same zajęcia edukacyjne również będą zorganizowane inaczej.

Ministerstwo Edukacji wprowadza 3 warianty – formę tradycyjną, z zajęciami stacjonarnymi, formę mieszaną, gdzie tylko niektóre klasy przejdą na nauczanie zdalne, lub formę wyłącznie zdalną. Wybór metod prowadzenia kształcenia ministerstwo pozostawiło dyrektorom. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak wygląda przygotowanie do roku szkolnego w Puławach.

Agnieszka Zamojska – Wydział Edukacji UM Puławy

Ponadto w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie nauczycieli, podczas których wręczono akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego oraz powierzono stanowiska dyrektorów przedszkoli w placówkach, które wymagały rozstrzygnięcia. W Miejskim Przedszkolu numer 2 stanowisko dyrektora objęła Alina Sobczyńska, w Miejskim Przedszkolu nr 15 Grażyna Miturska, w Miejskim Przedszkolu numer 18 Zofia Krężołek, a w Publicznym Przedszkolu Integracyjnym Renata Gałuszka.

Autor: A. Koter

Foto: UM Pułąwy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button