Miasto Puławy

Bezpłatny odbiór elektrośmieci w Puławach

Od pewnego czasu w kilku lokalizacjach w Puławach znajdują się czerwone pojemniki, gdzie można wrzucać baterie i mniejsze odpady elektryczne. Teraz dla mieszkańców naszego miasta pojawiła się także możliwość bezpłatnego pozbycia się elektrośmieci wielkogabarytowych, takich jak lodówki, telewizory czy pralki.

Puławy znalazły się bowiem w gronie kilkudziesięciu miast w naszym kraju, które dołączyły do projektu Elektryczne Śmieci. Aby pozbyć się niepotrzebnego nam już sprzętu RTV lub AGD, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.elektrycznesmieci.pl bądź zadzwonić pod numer telefonu 572 102 102 od 7:00 do 18:00 w dni robocze i umówić się na odbiór odpadów. W ten sposób możemy pozbyć się zalegającego, nieużywanego już sprzętu RTV i AGD. Akcja bezpłatnego odbioru potrwa co najmniej do końca wakacji. Przy okazji można oddać także mniejsze elektrośmieci.

Elektroodpady można z powodzeniem poddać recyklingowi, przyczynia się to do obniżenia kosztów technologicznych w procesie produkcji, ma także pozytywny wpływ dla środowiska.

Zdj. ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button