Informacje

Skarbówka proponuje usługi online

W dobie pandemii koronawirusa załatwianie spraw urzędowych przez internet dla wielu osób stało się nie tyle dodatkową możliwością, co wręcz koniecznością. Coraz więcej opcji na swoich stronach internetowych oferują między innymi urzędy skarbowe.

To informacja ważna szczególnie w kwietniu, kiedy wiele osób rozlicza się z fiskusem. Złożyć swoje zeznanie podatkowe można bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi twój e-PIT. Oprócz tego, dzięki tworzonemu wciąż serwisowi e-Urząd Skarbowy podatnicy mają możliwość sprawdzenia wykazu chociażby swoich mandatów karnych jak również uiszczenia opłaty na rzecz organów skarbowych.

W sytuacji, gdy chcemy załatwić daną sprawę osobiście, mamy możliwość zarezerwowania terminu swojej wizyty na konkretny dzień i godzinę, bez konieczności stania w kolejkach, zachowując tak ważne w obecnym czasie zasady bezpieczeństwa. Najłatwiej umówić wizytę za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl. To właśnie za pośrednictwem tej strony internetowej możemy załatwiać ze skarbówką wszystkie sprawy online.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button