InformacjeMiasto Puławy

Photo Day w Hali Sportowej

Nowa Hala Sportowa przy ul. Lubelskiej to kolejny po wyremontowanym Domu Chemika obiekt, na który czekają chyba wszyscy mieszkańcy Puław. Zanim wszyscy będą mogli skorzystać z nowej przestrzeni przez dwa dni będzie ona udostępniona fotografom.

4 i 5 października będzie odbywał się Photo Day, podczas którego uczestnicy zwiedzą najciekawsze zakamarki nowej hali. Zapisy na wydarzenie prowadzone są drogą mailową – do 29 września należy wysłać swoje zgłoszenie na adres biuro@mosir.pulawy.pl. W tytule wiadomości należy wpisać Photo Day, a w treści swoje imię i nazwisko oraz ewentualnie reprezentowaną instytucję.

Kilka dni później, w sobotę 9 października odbędzie się pierwsze publiczne wydarzenie – od godziny 17:00 się rozpocznie się oficjalne otwarcie wraz z częścią artystyczną, po których odbędzie się mecz PGNiG Superligi – puławskie Azoty zagrają z Piotrkowianinem. Hala sportowa przy ul. Lubelskiej jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w województwie lubelskim. Jej budowa rozpoczęła się w 2018 roku.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button