InformacjeLPU24

Piknik rodzinny -“Nauka jest cool” |#LPU24.pl

W niedzielne przedpołudnie Placem Chopina zawładnęła nauka. Humanoinalde roboty, marsjańskie łaziki, rycerskie uzbrojenie czy tez podróż planetarna w mobilnym planetarium to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na Puławian. Organizatorzy pikniku naukowego mieli na celu pokazanie, że nauka to nie tylko suche fakty, ale jest również fascynującą podróżą po tajemnicach świata. Piknik pokazał że nauka używając młodzieżowego slangu jest cool i może być inspiracją do własnych odkryć.

Marcin Kruk -Koordynator Pikniku Naukowego “Nauka jest Cool”, Szymon – Smart Lab, Uczestnicy pikniku

Podczas pikniku można było się “wyluzować”, organizatorzy przygotowali m.,in. zbrojownię średniowieczną, wiele atrakcji dla najmłodszych, można było obejrzeć Układ Słoneczny w wymiarze 3D. Uczestnicy wydarzenia przyznawali, że nie brakuje atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale również dla starszych użytkowników.

Mnóstwo atrakcji, które przygotowali organizatorzy, jak można było usłyszeć, połączyło zabawę z nauką, było również doskonałą okazją, do odkrywania fascynującego świata nauki w interaktywny i przyjazny sposób.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button