InformacjeMiasto Puławy

Kulminacja kampanii wyborczej do samorządów |#LPU24.pl

Na Placu Chopina odbyła się konferencja prasowa, która zgromadziła zarówno lokalnych liderów, jak i regionalnych przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej . Posłanka Marta Wcisło oraz wojewoda lubelski Krzysztof Komorski wsparli swoich kandydatów do różnych szczebli samorządów, prezentując jednocześnie swoje wizje na rozwój lokalnych społeczności.

Marta Wcisło – Posłanka KO, Krzysztof Komorski – Wojewoda lubelski, Grzegorz Nowosadzki- Kandydat na prezydenta Puław, Andrzej Ścibior – Kandydat do Sejmiku województwa lubelskiego, Teresa Gutowska -Kandydatka do Rady Powiatu Puławskiego, Paweł Nakonieczny– Kandydat do Rady Powiatu Puławskiego

W trakcie spotkania przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zaprezentowali obywatelom swoje plany działania na rzecz poszczególnych obszarów samorządowych. Czwartkowe spotkanie było również okazją do bezpośredniego kontaktu z wyborcami. Kandydaci zaapelowali do wszystkich uczestników spotkania , by świadomie korzystali z prawa wyborczego i wzięli udział w wyborach samorządowych.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button