Miasto Puławy

Za kilka dni lodowisko będzie zamknięte

Jeszcze przez kilka dni można będzie skorzystać z usług puławskiego lodowiska miejskiego. Jak poinformował w swoim komunikacie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, obiekt będzie czynny dla łyżwiarzy do wtorku 28 lutego.

Przypomnijmy, że w bieżącym, kończącym się już sezonie lodowisko zostało oficjalnie otwarte 6 grudnia. Tym razem łyżwiarze musieli mierzyć się z nieco wyższymi cenami niż przed rokiem. W trakcie półtoragodzinnej sesji bilet normalny kosztuje 10 złotych, o 4 złote więcej niż w poprzednim sezonie. 6 złotych płacą z kolei osoby uprawnione do ulg, np. korzystające z programu “Duża Puławska Rodzina”. Niestety coraz częstszym problemem miłośników jazdy na łyżwach jest także pogoda, nawet w okresie teoretycznie zimowym warunki atmosferyczne najczęściej nie są sprzymierzeńcem łyżwiarzy.

W ostatnim tygodniu swojego funkcjonowania w tym sezonie lodowisko, podobnie jak przez ostatnie dwa i pół miesiąca, będzie otwarte w dni robocze od 15:00 do 21:00 zaś w sobotę i niedzielę od 10:00 do 21:00 z godzinną przerwą między 14:00 a 15:00.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button