Sport

Weekendowe turnieje badmintona |#LPU24.pl

W miniony weekend na sali gimnastycznej SP10 odbywały się turnieje w badmintona organizowane przez UKS Badminton Puławy.

W piątek swoje zawody rozgrywały dzieci i młodzież do 17 roku życia.

Damian Woźniak – UKS Badminton Puławy
W sobotę w swoich kategoriach zawody rozgrywali dorośli. Obie imprezy gościły zawodników nie tylko z Puław, ale także między innymi z Chełma, Garwolina, Nałęczowa, Lublina, czy Białej Podlaskiej. Wśród dorosłych rywalizował także reprezentant Bangladeszu, zajmując 3 miejsce w swojej kategorii.

DZIECI U 9

1. Danyil Denysenko – UKS Badminton Puławy

2. Grzegorz Kisielewski – UKS Badminton Puławy

3. Ania Kisielewska – UKS Badminton Puławy

3. Wojciech Musiatowicz – UKS Badminton Puławy

DZIECI U 11

1. Jan Mucha – MKS Garwolin

2. Anna Domańska – Nałęczów

2. Gabriel Kosmala – UKS Badminton Puławy

3. Lena Kisielewska – UKS Badminton Puławy

3. Wiktor Stadnik – UKS Badminton Puławy

DZIEWCZĘTA U13

1. Daria Musiatowicz – UKS Badminton Puławy

2. Oliwia Marek – Nałęczów

CHŁOPCY U13

1. Seweryn Władziński – MKS Garwolin

2. Miłosz Turski – UKS Badminton Puławy

3. Franciszek Winek – MKS Garwolin

4. Nataniel Staszczuk – MKS Garwolin

5. Igor Malitka – MKS Garwolin

6. Mikołaj Fiturski – MUKS 5 Chełm

7. Stanisław Domański – Nałęczów

DZIEWCZĘTA U15

1. Agata Smarczewska – MUKS 5 Chełm

2. Daria Musiatowicz – UKS Badminton Puławy

3. Zuzanna Piotrowska – MUKS 5 Chełm

4. Amelia Zasada – Nałęczów

5. Oliwia Marek – Nałęczów

CHŁOPCY U15

1. Aleksander Janaczek – UKS Badminton Puławy

2. Jan Widerowski – UKS Badminton Puławy

3. Kajetan Kowalczyk – MUKS 5 Chełm

4. Antoni Koniuszewski – MUKS 5 Chełm

5. Igor Stefaniak – UKS Badminton Puławy

DZIEWCZĘTA U17

1. Nadiia Shvachka – UKS Badminton Puławy

2. Amelia Stadnik – UKS Badminton Puławy

CHŁOPCY U17

1. Jakub Niedochodowicz – UKS Badminton Puławy

2. Oskar Turski – UKS Badminton Puławy

Wyniki

Singiel Mężczyzn B

1. Tomasz Bartoszewski – Akademia Badmintona Lublin

2. Mariusz Wołowiecki – Dęblin

3. Łukasz Góra – Lublin

Singiel Mężczyzn C

1. Mariusz Poźniak – Dęblin

2. Dawid Kwit – UKS Badminton Puławy

3. Abdul Ohab – Bangladesz

Singiel Kobiet B

1. Greta Pardyka – UKS Badminton Puławy

2. Anna Wójtowicz – Akademia Badmintona Lublin

3. Agnieszka Góra – Lublin

Debel Open A

1. Hasem Abul / Weng Chen-Yu – AZS UMCS Lublin / AZS UM Lublin

2. Łukasz Góra / Paweł Wojciechowski – Lublin / UKS Badminton Puławy

3. Damian Woźniak / Mateusz Gołofit – UKS Badminton Puławy

Debel Mężczyzn B

1. Mateusz Kwit / Tomasz Bartoszewski – UKS Badminton Puławy / Akademia Badmintona Lublin

2. Tomasz Piórko / Maciej Wodziński – Lublin / Akademia Badmintona Lublin

3. Mariusz Poźniak / Mariusz Wołowiecki – Dęblin

Debel Kobiet

1. Greta Pardyka / Anna Wójtowicz – UKS Badminton Puławy / Akademia Badmintona Lublin

2. Aleksandra Skimina / Aleksandra Ziakina – Akademia Badmintona Lublin / Lublin

Mikst B

1. Łukasz Góra / Agnieszka Góra – Lublin

2. Mateusz Kwit / Aleksandra Skimina – UKS Badminton Puławy / Akademia Badmintona Lublin

3. Maciej Wodziński / Anna Wójtowicz – Akademia Badmintona Lublin

Autorzy: A. Koter, A. Szumny

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button