Zwycięstwo w drugim sparingu Wisły

Po remisie w sparingowym spotkaniu z czeską drużyną MFK Karvina wiślacy zmierzyli się z zaprzyjaźnioną Pogonią Siedlce na ich terenie.

Zawodnicy z Puław jeszcze w pierwszej połowie pokazali się z mocnej strony. W 20 minucie Damian Kołtański zdobył bramkę po efektownym strzale z 18 metrów dając biało-niebieskim prowadzenie. Mecze towarzyskie służą sprawdzeniu wszelkich możliwych wariantów gry, z czego puławska drużyna skwapliwie skorzystała – w drugiej połowie Wisła zagrała niemal zupełnie innym składem, wymieniając 10 zawodników.

Do końca spotkania nie padło więcej bramek, mecz zakończył się zwycięstwem puławskiej drużyny 0:1. Następny sparing wiślacy zagrają w sobotę 15 lipca. Tydzień później, 22 lipca, zaplanowano pierwsze ligowe spotkanie z drużyną MKS Chojniczanka. KS Wisła Puławy.

Autor: A. Koter