Sport

Family Cup na basenie MOSiR |#LPU24.pl

W niedzielę na basenie miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach odbyły sie 16. Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2023 będące zarazem Mistrzostwami Województwa Lubelskiego.

“Family Cup” to wyjątkowe wydarzenie sportowe odbywające się w wielu miastach w Polsce, jest idealną okazja dla rodzin i amatorów pływania, aby wspólnie rywalizować i cieszyć się aktywnością fizyczną. Zawody z cyklu Family Cup są otwarte dla wszystkich amatorów pływania, niezależnie od poziomu umiejętności.

Starty w naszym mieście podzielone były na różne kategorie wiekowe, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i dorośli znaleźli odpowiednie wyzwania. Warto dodać, że jednym z wyjątkowych elementów tego wydarzenia była możliwość wzięcia udziału w sztafecie rodzinnej. Rodziny mogły stworzyć zespół i rywalizować razem, co wzmogło emocję i pozwoliło na integrację.

W Puławach we współzawodnictwie rodzinnym wzięło udział aż 13 zespołów bezkonkurencyjna okazała się rodzina Państwa Kubak z Ryk, która wyprzedziła zespoły rodzinne państwa Jarzynków z Klementowic oraz rodzinę Kostków.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button