Miasto PuławySport

9. Otwarte Mistrzostwa Puław w Badmintonie

Już po raz dziewiąty badmintoniści będą rywalizować w Otwartych Mistrzostwach Puław. Organizatorem wydarzenia jest Uczniowski Klub Sportowy Badminton Puławy.

Podczas wydarzenia zaplanowano 8 kategorii dla dzieci i młodzieży oraz 10 dla osób dorosłych. Zawodnicy powyżej 18. roku życia będą podzieleni ze względu na poziom zaawansowania, oprócz rywalizacji singlowej wśród dorosłych rozegrane zostaną także turnieje debla i miksta. Badmintoniści będą rywalizować na 4 kortach w Szkole Podstawowej nr 10. Otwarte Mistrzostwa Puław odbędą się w sobotę 19 listopada, od rana swoje mecze rozpoczną zawodnicy najmłodszych kategorii wiekowych, zaś po południu aż do godzin wieczornych rywalizować będą dorośli badmintoniści. Organizatorzy informują, że tegoroczna łączna pula nagród wynosi ponad 3500 złotych.

Czas na zgłoszenia osób chętnych do udziału w turnieju zaplanowano do czwartku 17 listopada do godz. 20:00. Zapisy są realizowane drogą elektroniczną na adres mailowy Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Puławy uksbadpul@gmail.com. Losowanie gier nastąpi po zamknięciu list startowych, a harmonogram turnieju udostępniony na Facebookowym wydarzeniu dotyczącym imprezy, może ulec zmianie w zależności od liczby zgłoszeń.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button