InformacjeMiasto Puławy

Otwarcie Mediateki w Puławach – w sobotę

W sobotę 1 kwietnia o godzinie 11.00 zostanie otwarta Mediateka. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli korzystać z biblioteki oraz mieszczących się w niej takich udogodnień jak budka akustyczna czy samoobsługowe urządzenia do wypożyczania i zwrotu książek.

Oficjalnemu otwarciu, z udziałem Prezydenta Miasta towarzyszyć będzie wystawa malarstwa studentów Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, których prace powstały na podstawie wspomnień i historii mieszkańców naszego miasta. Odbędzie się również recital znanego aktora filmowego i wokalisty Kacpra Kuszewskiego. Scenografia oraz stare fotografie prezentowane w trakcie recitalu przeniosą nas w czasy minionej epoki. Podczas spektaklu zaprezentowane zostaną piosenki nawiązujące swoją stylistyką do lat 20. i 30. XX wieku.

Szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie internetowej Biblioteki Miejskiej.

Autor: M. Strzelecka

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button