Powiat Puławski

Jacek Śnieżek gościem Powiatowego Klubu Książki

Puławy bez pośpiechu – ta najnowsza publikacja regionalisty Jacka Śnieżka będzie pretekstem do jego spotkania z członkami Powiatowego Klubu Książki. To już kolejny raz, kiedy członkowie Powiatowego Klubu Książki zapraszają do swojego grona osobę publikującą dzieła o charakterze regionalnym, przypomnijmy, że niedawno gościli oni Dorotę Opolską-Maksym, która przygotowała album o Kazimierzu Dolnym.

Jak przypominają organizatorzy tego wydarzenia, autor nadchodzącego spotkania ma już na swoim koncie sześć prac związanych z naszym miastem i jego okolicami. W przeszłości Jacek Śnieżek wydał m.in. album z okazji 50-lecia Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej czy publikację przedstawiającą osobliwości Ziemi Puławskiej.

Podobnie jak poprzednie spotkania Powiatowego Klubu Książki, to również odbędzie się w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. 6 Sierpnia. Zgromadzeni będą mogli poznać ciekawostki dotyczące naszego miasta, o których być może nawet rodowici puławianie nie mieli okazji wcześniej usłyszeć. Wydarzenie zaplanowano w środę 29 marca o godz. 12:00, wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button