Powiat Puławski

Spotkanie z Dorotą Opolską-Maksym w Powiatowym Klubie Książki

Powiatowy Klub Książki organizuje kolejne spotkanie dla miłośników literatury. Tym razem wydarzenie może być szczególnie interesujące dla wielbicieli sztuki lokalnej, gdyż gościem będzie Dorota Opolska-Maksym, autorka publikacji “Od spichlerza do Mięćmierza. Kazimierz Dolny tkany obrazem i słowem”.

Ta książka to album będący równocześnie przewodnikiem po jednym z najbardziej urokliwych nadwiślańskich miasteczek. Publikacja zawiera wykonane przez autorkę artystyczne kolaże, ukazujące klimat Kazimierza Dolnego. Dorota Opolska-Maksym jest pedagogiem, plastykiem i animatorem kultury. Od kilkunastu lat jest związana zawodowo z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury i Promocji Turystyki.

Podczas spotkania jego uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko porozmawiać z autorką na temat jej publikacji, ale także wziąć udział w warsztatach kolażu prowadzonych przez Dorotę Opolską-Maksym. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 28 lutego o godz. 12:00 w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. 6 Sierpnia. Wstęp jest wolny.

Foto archiwalne

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button