InformacjeMiasto Puławy

31. finał WOŚP – zostań wolontariuszem

Trzydziesty pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Puławski sztab WOŚP przypomina wszystkim chętnym do włączenia się w tę akcję o możliwości zostania wolontariuszem.

Zapisy są prowadzone elektronicznie poprzez stronę iwolontariusz.wosp.pl poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza do 20 stycznia lub do wyczerpania miejsc. Pieniądze można będzie zbierać do tradycyjnej puszki, elektronicznie za pomocą eSkarbonki bądź łącząc te dwie formy.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. W tym roku hasło przewodnie inicjatywy brzmi „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Podczas niedzielnego finału nie zabraknie tradycyjnych, charakterystycznych dla niego elementów, takich jak bieg „Policz się z cukrzycą” czy aukcje i licytacje na rzecz Orkiestry. W zeszłym roku, kiedy fundusze z finału WOŚP przeznaczano na rozwój okulistyki dziecięcej, w Puławach udało się zebrać imponującą kwotę niemal 130 tysięcy złotych. Miejmy nadzieję, że i tym razem puławianie okażą się szczodrzy i wesprą szczytny cel.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button