Miasto Puławy

Piknik Małego Odkrywcy w Inicjatywie

Początek czerwca to czas wielu imprez organizowanych z myślą o najmłodszych, ale również dla całych rodzin. Swoją propozycję ma także puławska Spółdzielnia Socjalna INICJATYWA, prowadząca punkt przedszkolny Mali Odkrywcy.

Pracownicy tej instytucji stworzyli jakiś czas temu ogród sensoryczny z myślą o swoich podopiecznych, gdzie mogą oni w pełni rozwijać swoje zmysły oraz relaksować się. I to właśnie tam, w sprzyjających okolicznościach przyrody zostanie zorganizowany Piknik Małego Odkrywcy.

Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji, między innymi malowanie twarzy oraz malowanie na streczu, rodzinną grę terenową. Dzieciaki będą też miały okazje ulepić coś z mas sensorycznych czy poskakać na dmuchanym zamku. Oprócz samej zabawy zaplanowano także warsztaty pierwszej pomocy. Piknik Małego Odkrywcy odbędzie się w piątek 3 czerwca w godz. 15:00-18:00 w ogrodzie sensorycznym Spółdzielni Socjalnej INICJATYWA przy ul. Eustachiewicza 1. W trakcie wydarzenia będzie można złożyć datek do puszki na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button