Miasto Puławy

Radni spotkają się na 50. sesji

W najbliższy czwartek odbędzie się 50. w tej kadencji sesja Rady Miasta Puławy.

Wśród wielu zaplanowanych punktów są między innymi zmiany w budżecie Miasta w obecnym roku oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w WPF-ie pojawił się zapis o odstąpieniu od inwestycji w infrastrukturę sportową w Szkole Podstawowej nr 3. W budżecie dodano zaś nowe zadania – między innymi budowę mieszkań w systemie kontenerowym na Wólce Profeckiej czy przystosowanie parteru budynku Urzędu Miasta dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ponadto, jak już informowaliśmy radni pochylą się nad uchwałą dotyczącą nowych stawek opłaty za użytkowanie nieruchomości. Najprawdopodobniej zostanie również przyjęty program współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami pożytku publicznego na przyszły rok.

Radni jak zwykle będą mieli czas na interpelacje i zapytanie, zaś prezydent przedstawi sprawozdanie z swojej działalności z ostatniego miesiąca. Obrady rozpoczną się w czwartek o godz. 16:00 i będą transmitowane za pośrednictwem serwisu esesja.tv. W przeciwieństwie do posiedzeń komisji miejskich obrady sesji można oglądać także z odtworzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button