Powiat Puławski

Nagrody Starosty w dziedzinie kultury – można składać wnioski

Do 15 września można składać wnioski o przyznanie nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury. Wyróżnienia są przyznawane co roku osobom fizycznym, prawnym oraz innym podmiotom działającym w szeroko pojętym obszarze kultury.

Uprawnione do wystąpienia z wnioskiem o przyznanie nagrody są m.in. instytucje kultury, organizacje pozarządowe działające w tej sferze, samorządy gminne oraz sam Starosta Puławski. Nagrody mogą być przyznane za istotne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianie i ochronę kultury czy promocję oraz poszerzanie oferty kulturalnej Powiatu Puławskiego. Wyróżnienie może być również przyznane za całokształt działalności danej osoby czy podmiotu w sferze kultury. Nagrodzeni otrzymają dyplom okolicznościowy oraz gratyfikację finansową do 1500 złotych. Ostateczną decyzję w sprawie nagród podejmuje Zarząd Powiatu.

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku można pobrać ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Puławach pulawy.powiat.pl, można tam również zapoznać się z zasadami, na podstawie których przyznawane są nagrody Starosty Puławskiego.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button